w

Royal Caribbean’s Symphony of the Seas to największy statek wycieczkowy świata

To oficjalny najnowszy statek Royal Caribbean, The Symphony of the Seas będzie wyróżniał się jako największy statek wycieczkowy na świecie. Ten masywny statek osiąga 1,188 stóp długości, ma 18 pokładów (około wysokości Krzywej Wieży w Gizie), waży 230 000 ton i ma 2775 kabin.

Symphony of the Seas zaoferuje gościom siedem odrębnych dzielnic, takich jak wysadzany drzewami Park Centralny i luksusowa, wypełniona sklepami Promenada Królewska, tworząc unikalne obszary, w których podróżnicy mogą się bawić i poznawać. Na pełną adrenaliny przygodę Symphony będzie miał także 10-piętrowy slajd Ultimate Abyss, najwyższy slajd na morzu, wraz z parkiem wodnym The Perfect Storm i jego trio z zakręcanymi, obracającymi się zjeżdżalniami z widokiem na ocean.

Ten szalony Bionic Bar z Harmony of the Seas, gdzie zautomatyzowane ramiona robotów wyciągają z biblioteki trunków, aby wymieszać i podać swój napój? Jest tu również. Tak więc są pokazy jazdy na łyżwach i odkryty teatr wodny, choć nie ma jeszcze słowa o tym, czy będą ta, występować byi olimpijczycy.

Royal Caribbean’s Symphony of the Seas to największy statek wycieczkowy świata

Symphony zadebiutuje w nowych koncepcjach związanych z żywnością i napojami, dodając do już zróżnicowanej oferty ponad 20 specjalistycznych i bezpłatnych restauracji w siedmiu dzielnicach statku, w tym nowej restauracji rybnej o nazwie Hooked, szybkiej, nieformalnej meksykańskiej koncepcji o nazwie El Loco Fresh i Playmakers Sports Bar and Arcade, w której można oglądać zawody sportowe z całego świata na 30 telewizorach z dużym ekranem.

Jeśli chodzi o rozrywkę, to jest mnóstwo aktywności, którymi mogą się zająć goście, w tym wyjątkowym doświadczeniem laserowym (drugiego takiego nie znajdziecie), oraz wzorowanej na Escape The Room zabawie nazwanej Puzzle Break. Są również duże produkcje typu Hairspray i Flight, oraz wspaniałe gry takie jak FlowRider. wspinaczki na ściany skalne i łyżwy. Myślę, że można bezpiecznie powiedzieć, że nigdy nie będziesz się nudzić podczas Symfonii.

„Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem Symphony of the Seas, naszego najodważniejszej kompozycji, oferującej to, conajlepsze w Royal Caribbean, z kilkoma nowymi niespodziankami dla naszych gości, aby stworzyć wakacje, z których mogą korzystać wszyscy poszukiwacze przygód w każdym wieku” – powiedział Michael Bayley, prezes i CEO, Royal Caribbean International. „Postanowiliśmy stworzyć nowy poziom wakacyjnej przygody i zapewnić najlepszą ucieczkę dla rodzin o różnych układach i rozmiarach. Symphony wprowadzi najbardziej zaawansowane, modyfikowalne i ulepszone cyfrowo rozwiązania z floty Royal Caribbean. „

Symphony of the Seas wystartuje w kwietniu 2018 roku, aby rozpocząć sezon letni na Morzu Śródziemnym, zawijając do portów w Barcelonie i Palma de Mallorca w Hiszpanii; Prowansja, Francja; Florencja / Piza, Rzym i Neapol, Włochy. Począwszy od 24 listopada 2018 roku, pełen przygód statek sprawi, że Miami, FL będzie jej całorocznym domem, żeglując 7-nocnych rejsów po wschodnim i zachodnim wybrzeżu Karaibów z PortMiami.

Jeśli jesteś gotowy, aby doświadczyć najlepszego statku wycieczkowego, możesz zarezerwować rejs pod tym linkiem

Facebook Comments
  Podziel się na:
  • Royal Caribbean’s Symphony of the Seas to największy statek wycieczkowy świata
  • Royal Caribbean’s Symphony of the Seas to największy statek wycieczkowy świata

  Napisane przez Wojtek Krasiński

  Moje imię to Wojtek i wiem co jest 5 !!

  Nowy klip „Dundee” wciąż udaje, że to prawdziwy film

  Sposób na złodziei walizki sprzed 50 lat